Prmijer liga

Bivši Tadićev saigrač "oduvao" Ivana Perišića - VIDEO

• Izvor: Mondo.rs
  • 20.10.2022. 16:26

I dok čitav svijet bruji o skandaloznom potezu Kristijana Ronalda koji je odjurio prije posljednjeg zvižduka utakmice između Mančester junajteda i Totenhema (2:0), što nije pretjerano pogodilo njegove saigrače, vrijedi istaći i da je na derbi susretu 12. kola Premijer lige na Old Trafordu bilo i lijepih stvari...

Fred i Bruno Fernandeš matirali su Uga Ljorisa, bilo je još nekoliko kvalitetnih udaraca na obje strane, ali potez utakmice ipak je izveo Antoni.

Brazilski napadač plaćen 100 miliona evra Ajaksu bio je nerješiva enigma za odbranu Totenhema, a to se posebno vidjelo u finišu prvog poluvremena kada je "oduvao" Ivana Perišića u duelu.

Antoni je dobio loptu na desnoj strani, gotovo na 45 metara od gola Totenhema, a na leđima je imao dvojicu igrača.

Da je majstor fudbala pokazao je brzim driblingom kojim je prošao čuvare i ostavio hrvatskog fudbalera Ivana Perišića da leži na travi.

"Antoni je poslao Perišića nazad u Hrvatsku", glasio je jedan od duhovitijih komentara na Twitteru nakon lijepog driblinga Antonija, ali vrijedi istaći da Junajted u nastavku ove akcije nije napravio mnogo i generalno je Hrvat bio jedan od boljih igrača utakmice.

• 11:30 Agrar (R)

Aktuelne priče iz svijeta domaće i regionalne poljoprivrede, teme posvećene domaćim proizvodima, uzgoju voća i povrća, ratarstvu i stočarstvu.

• 11:55 Vijesti

Pregled najvažnijih vijesti iz zemlje, regiona i svijeta svaki radni dan.

• 12:10 Gola nauka, dokumentarni program (R)