Premijer liga

Arsenal potvrdio prvo mjesto na tabeli protiv Vest Hema

• Izvor: ATV
  • 26.12.2022. 22:59

Arsenal je preokrenuo rezultat i savladao Vest Hem u okviru 17. kola Premijer lige Engleske čime su ojačali svoje prvo mjesto na tabeli sa 40 bodova.

Arsenal je krenuo dobro, ali gol Sake iz petog minuta je poništen upotrebom VAR-a, u pitanju je bio ofsajd.

Vest Hem je krenuo ofanzivno i dobio penal u 27. minutu. Precizan je bio Benrahma sa bijele tačke. S tim rezultatom otišlo se na pauzu.

Po startu drugog poluvremena uslijedila je redaljka Arsenala. Prvo je Saka potvrdio svoj kvalitet pa sada bez problema upisao gol u 53. minutu meča za 1:1, a pet minuta poslije njega na asistenciju Džake preokrenuo Martinel.

Konačnih 3:1 za Arsenal u Londonu postavlja Nketiah u 69. minutu.

Arsenal nakon 15 odigranih utakmica ima 40 bodova i lider je na tabeli, dok je Vest Hem 16. na tabeli sa 14 bodova i jednim odigranim mečom više.

(Foto: Tanjug-AP/David Cliff)

• 12:55 Revolucija 1917 (R)

''Revolucija 1917 (R)

• 13:30 Еmisija: Еnergo klub (R)

''Gdje na jednom mjestu dobiti informacije iz energetike, kako globalne, a tako i domaće?

• 13:55 Vijesti

Prvi pregled najvažnijih vijesti iz zemlje, regiona i svijeta.

• 14:00 Serija: Ko te šiša (R)

''Humoristična hrvatska serija 'Ko te šiša' prati Žigmunda, vlasnika staromodnog frizerskog salona 'Salon za gospodu' i Božicu, vlasnicu modernog salona za dame 'Kolet', koji se nalaze jedan prekoputa, na jednom zagrebačkom trgu, a dijeli ih samo kafanica 'Pri Taubeku'.

• 14:40 Serija: Od jutra do sutra (12+) (R)

'''' 'Od jutra do sutra' u režiji Mihajla Vukobratovića zapravo je adaptacija argentiske serije 'Uspješni Pelsovi', i prati život iza i ispred kamera omiljenog TV para, Srne i Marka.

• 15:30 Serija: Krvavo cvijeće (12+)

Strasna ljubavna priča dvoje pojedinaca.