Premijer liga

Arsenal polako gubi titulu

• Izvor: ATV
  • 16.04.2023. 17:31

Arsenal polako gubi prednost nad Sitijem nakon što su prokockali gotovo dobijen meč protiv Vest Hema koji je završen rezultatom 2:2.

Tim iz Londona imao je prednost od 2:0 već u 10. minutu meča. Prvo je Žezus pogodio u sedmom minutu za 1:0, a prednost je povećao Odegard tri minuta kasnije.

Sigurnu prednost Arsenal je počeo da gubi u 33. minutu kada iz penala gostima nadu vraća Benrahma. Tim rezultatom i završeno je prvo poluvrijeme.

Možda najveći tragičar današnjeg meča sigurno je Saka koji u 52. minutu promašuje penal koji je Arsenalu mogao zapečatiti pobjedu. Tri minuta kasnije uslijedila je kazna. Boven je postigao gol za remi i značajan bod Vest Hema koji ih je digao iznad zone za ispadanja.

Sa druge strane Arsenal je istopio veliku prednost u odnosu na Mančester siti. Dok Arsenal veže dva remija, Siti nezaustavljivo hrli ka prvom mjesto sa pet pobjeda zaredom.

Siti ima i utakmicu manje, a do kraja prvenstva će odigrati meč sa Arsenalom koji će vjerovatno odlučiti prvaka.

• 12:55 Revolucija 1917 (R)

''Revolucija 1917 (R)

• 13:30 Еmisija: Еnergo klub (R)

''Gdje na jednom mjestu dobiti informacije iz energetike, kako globalne, a tako i domaće?

• 13:55 Vijesti

Prvi pregled najvažnijih vijesti iz zemlje, regiona i svijeta.

• 14:00 Serija: Ko te šiša (R)

''Humoristična hrvatska serija 'Ko te šiša' prati Žigmunda, vlasnika staromodnog frizerskog salona 'Salon za gospodu' i Božicu, vlasnicu modernog salona za dame 'Kolet', koji se nalaze jedan prekoputa, na jednom zagrebačkom trgu, a dijeli ih samo kafanica 'Pri Taubeku'.

• 14:40 Serija: Od jutra do sutra (12+) (R)

'''' 'Od jutra do sutra' u režiji Mihajla Vukobratovića zapravo je adaptacija argentiske serije 'Uspješni Pelsovi', i prati život iza i ispred kamera omiljenog TV para, Srne i Marka.

• 15:30 Serija: Krvavo cvijeće (12+)

Strasna ljubavna priča dvoje pojedinaca.