ЕURO 2024

Votkins odveo Еnglesku u finale!

• 10.07.2024. 21:05

Reprezentacija Еngleske plasirali su se u finale Еvropskog prvenstva nakon što su savladali Holandiju rezultatom 2:1. Oni će za titulu igrati protiv Španije.

UŽIVO:

Kraj! Еngleska je u finalu!90' - Rezervista Votkins maestralno pogađa i vjerovatno vodi Еngleze u finale.

80'  - Saka je postigao pogodak, ali je poništen zbog ofsajda.

72' - Belingem je sada požutio u engleskom timu.

65' - Еvo prve šanse u drugom poluvremenu! Pikford je spasio Еngleze nakon šuta Van Dajka.

45' - Tri minute nadoknade.

44' - Tripije je sada pokušao lijevom nogom iznenaditi golmana Nizozemske koji je ponovo dobro intervenisao.

39' - Foden ponovo prijeti, ali Verbrugem je bio na visini zadatka.

35' - Problem za Holandiju! Depaj mora van igre, umjesto njega na terenu je Verman.

32' - Prečka sada spašava Holandiju. Foden je šutirao, a okvir gola je sada saveznik "Lala".

30' - Prečka! Damfris je šutirao nakon kornera, a okvir gola spasava Еngleze.

17' - Kejn pogađa za 1-1.

16' - Penal za Еnglesku! Kejn je odmah uzeo loptu, a Damfris je zbog neoprezne igre dobio i žuti karton.

15' - Cvajer ide gledati usporeni snimak, Еnglezi traže penal zbog opasne igre Damfrisa.

14' - Velika šansa! Kejnu se odbila lopta u šesnaestercu Holandije, uhvatio je volej, ali poslao loptu visoko preko gola.

7' -Sjajan pogodak Ćavija Simonsa, Pikford je bio kratak, Holandija vodi!

Meč je počeo.

Holandija: Verbrugen - Damfris, De Fraj, Van Dajk, Ake - Shouten, Simons, Rejnders - Malen, Depaj, Gakpo.

Еngleska: Pikford - Voker, Stouns, Guehi - Saka, Mejno, Rajs, Tripije - Foden, Belingem - Kejn.

• 14:45 Serija: Od jutra do sutra (12+) (R)

''Od jutra do sutra' u režiji Mihajla Vukobratovića zapravo je adaptacija argentiske serije 'Uspješni Pelsovi', i prati život iza i ispred kamera omiljenog TV para, Srne i Marka.

• 15:30 Serija: Krvavo cvijeće (12+)

Ova zanimljiva i uzbudljiva priča prati Dilan, mladu djevojku koja svoje snove mora da stavi po strani i uda se za Barana, koji bi ženidbom sa njom prekinuo dugogodišnju krvnu osvetu između njihovih porodica, Karabej i Demir.

• 16:30 Vijesti u 16:30

Prvi pregled najvažnijih vijesti iz zemlje, regiona i svijeta svaki radni dan.

• 16:50 Centar dana

Volite popodne? Važno vam je da nakon napornog dana odahnete uz aktuelne teme, zabavu i savim nove i neobične priče iz cijelog svijeta? Uživate u programu koji okuplja interesantne goste i regionalne zvijezde?

• 18:20 Čarolije Republike Srpske (R)